Wyjazd na trening pierwszoligowego zespołu piłki ręcznej Słupii Słupsk

2Dnia 24 maja 2016 roku dziewczęta trenujące piłkę ręczną, w ramach zajęć Gminnego Ośrodka Kultury, wzięły udział w treningu młodziczek pierwszoligowego zespołu piłki ręcznej Słupii Słupsk.

Udział w zajęciach był efektem bardzo dobrej gry naszych zawodniczek w turnieju, który odbył się 3 dni wcześniej i na którym zwrócono na nie uwagę. W treningu udział wzięło 30 zawodniczek trenujących piłkę ręczną w ramach słupskich klas sportowych.

Nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze i zostały zaproszone na dalsze konsultacje. W przypadku dwóch dziewczyn wielce prawdopodobne jest ich przejście do słupskiego gimnazjum i kontynuowanie kariery w Słupsku w ramach klubu Słupia Słupsk. Gratuluję dziewczynom sportowego zacięcia i pamiętajcie, że hala w Główczycach jest dla Was zawsze otwarta.

Czytającym pragnę przypomnieć, a niewiedzących poinformować, że dziewczęta trenujące w ramach zajęć GOK, zajęły 3 miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży.

Dziewczęta, które chciałyby trenować piłkę ręczną zapraszam do kontaktu. Ze sportowym pozdrowieniem Paweł Łuczka.