Czwarty słupski GrajDołek za nami!

GrajDolek 6Już po raz czwarty wzięliśmy udział w festiwalu gier planszowych GrajDołek w Słupsku, który w tym roku został zrealizowany przy współpracy GOK w Główczycach, Księgarni Ratuszowej oraz Młodzieżowego Centrum Kultury. Niedzielne spotkanie zostało poprzedzone rozgrywkami w Główczycach które trwały całe piątkowe popołudnie i zgromadziły licznie lokalną młodzież. Tego dnia królowała logiczna gra "Abalone", w którą stoczono kilkadziesiąt partii.

W niedzielę, na graczy w Słupsku czekało ponad 50 różnych gier wliczając w to największe hity ostatnich lat przyciągające grywalnością, wykonaniem rekwizytów oraz tematyką. Frekwencja tego dnia dopisała, humory także. Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na kolejne edycje.

GrajDolek 1GrajDolek 2GrajDolek 3

GrajDolek 4GrajDolek 5GrajDolek 9