Stowięcino sieje dynie!

IMG 9502 wynikW Krakowie na Brackiej pada deszcz, a w Stowięcinie rosną już DYNIE!

Dzięki dofinansowaniu na lokalne inicjatywy kulturalne w ramach projektu "Robimy wiochę! - sołectwo na medal" Lokalnych pratnerstw PAFW grupa ze Stowięcina realizuje już plan swoich działań.  Panie z KGW rozdały mieszkańcom pierwsze nasiona dyni, które powoli kiełkują i rosną, a co z nich wyrośnie? Zobaczymy!

W planach między innymi konkurs na największą dynię, dyniowa biesiada, warsztaty carvingu i inne dyniowe atrakcje. Bardzo się cieszymy, że mamy w gminie aktywnych i wspaniałych mieszkańców, pozdrowienia dla Stowięcina!

Profil facebookowy "W Stowięcinie rosną dynie"

IMG 9506 wynik IMG 9508 wynik IMG 9512 wynik IMG 9517 wynik IMG 9523 wynik IMG 9535 wynik IMG 9541 wynik IMG 9547 wynik IMG 9548 wynik IMG 9552 wynik IMG 9567 wynik IMG 9570 wynik

tekst: A.K.

zdjęcia: M.N., A.K.