Klub Teatralny GOK: Edith & Marlene

edithEdith & Marlene

Autor: Eva Pataki
Reżyseria: Andrzej Ozga

"Edith & Marlene. Epizody z życia i przyjaźni dwóch gwiazd? ? to pełny tytuł spektaklu, który opowiada o szorstkiej przyjaźnie dwóch wielkich gwiazd estrady Edith Piaf i Marleny Dietrich. W role legendarnych artystek ? wcieliły się dwie śpiewające aktorki: Monika Węgiel oraz Beata Olga Kowalska, które są laureatkami Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Tekst Evy Pataki pełen jest iskrzących dialogów, namiętnych scen będącymi pomostem pomiędzy piosenkami z repertuaru tych dwóch div, które łączyła przyjaźń i miłość do sceny. Wykonywane na żywo podczas spektaklu piosenki stanowią jego siłę. Wybrzmiewają one z towarzyszeniem sześciu akompaniujących znakomitych muzyków.
Czas trwania spektaklu 2 godz. 30 min.

Wyjazd z Główczyc: 6 maja 2017 o godz. 17:00

Koszt - 35 zł/os. Koszt obejmuje przejazd autobusem w obie strony oraz wejście na spektakl.

Zapisy do 28 kwietnia w GOK Główczyce oraz telefonicznie pod nr. 59 811 61 27 w godzinach pracy biura.