Sukces wokalistki z Pobłocia

XV Powiatowy Przeglad Koled i PastoralekDnia 17 stycznia 2015 odbył się XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w kościele parafialnym p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Jezierzycach. Ponad 100 uczestników wzięło udział w przeglądzie. W jury zasiedli: Andrzej Machutta ? wieloletni wykładowca Akademii Pomorskiej, Piotr Mach ? koncertmistrz Filharmonii Sinfonia Baltica oraz Violetta Wójcik ? Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku.

Julia Wałcerz uczęszczająca na zajęcia wokalne w Wiejskim Domu Kultury w Pobłociu zajęła 2 miejsce w kategorii klas IV-VI wykonując kolędę ?Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy? przy własnym akompaniamencie na keyboardzie. Julia została przygotowana przez instruktora GOK w Główczycach, Pana Rafała Przybyło. Życzymy dalszych sukcesów młodej utalentowanej Julii!