Grupa Energa sponsorem głównym Dożynek Gminnych 2015

Energa SA znak podstawowy 01Szanowni Państwo,

Informujemy, że Grupa Energa jest sponsorem Dożynek Gminnych 2015, które odbędą się 6 września 2015 roku na Stadionie w Główczycach.

Grupa Energa od lat wspiera inicjatywy ważne dla lokalnych społeczności, popularyzując w ten sposób aktywność fizyczną, wspierając kulturę i sztukę, budując postawy proekologiczne, propagując wiedzę związaną z energią elektryczną oraz prowadząc działalność charytatywną. Od 2008 roku działania te prowadzi pod wspólną nazwą Energa dla Ciebie. Grupa w szczególny sposób wspiera rozwój młodszego pokolenia. W programach firmy co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy dzieci i młodzieży.

Grupa Energa działając w sposób spójny i kompleksowy zyskuje większą pewność, że podejmowane przez nią inicjatywy na rzecz społeczeństwa obejmują możliwie największe grono beneficjentów oraz wpływają na budowanie akceptacji i społecznego zaufania do prowadzonej przez firmę działalności.

Więcej na temat sponsora - Grupy Energa na stronie energa.pl