[FILM] Uroczyste podsumowanie rozgrywek turniejowych

DSC05328

W sobotę, 19 marca 2016 roku o godz.17:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach odbyło się podsumowanie XI Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce oraz V Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Główczyce.

Na uroczyste podsumowanie Ligii Piłkarskiej i wręczenie nagród przybyli: przedstawiciele urzędu gminy Główczyce - wicewójt Arkadiusz Hoffman, sekretarz Joanna Lipczyńska, skarbnik Mariola Barna, radni Rady Gminy z przewodniczącym Michałem Matkowskim na czele, który pełni zaszczytną funkcję wiceprezesa Gminnego Towarzystwa Sportowego "Błękitni Główczyce" oraz przedstawiciel sponsora Firmy  Universal Sport.

Zgromadzeni na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach widzowie mogli zapoznać się z dokonaniami 12 zespołów biorących udział w XI Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce i 8 zespołów V Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Glówczyce, dzięki przygotowanej krótkiej prezentacji. Każdy zespół, poczynając od tych z dołu tabeli do najlepszych, został zaprezentowany, wraz z osiągniętymi rezultatami, wynikami meczów, strzelcami bramek oraz zdjęciami każdej z drużyn.

Po wielu emocjonujących spotkaniach zwycięzcą turnieju o Puchar Wójta Gminy Główczyce został zespół ARKOM TEAM, którego zawodnicy wygrali 8 spotkań i ulegli tylko 2 razy drużynom For Cars i Katrina Główczyce. Drugie miejsce na podium przypadło drużynie FOR CARS, a trzecie zespołowi OLDBOYS ADAMSKI TEAM. Kolejne miejsca zajęli: Katrina Główczyce, Cosinus, ZKS Komnino, Kaszubia Rzuszcze, Jantaria Pobłocie, Płomień Malczkowo, Bizony Wolinia, Sójcze Wzgórze, Green Street.

Najlepszym strzelcem Turnieju został Marcin Staszczuk (For Cars) zdobywając aż 23 gole i tym samym pokonując Krzysztofa Kozłowskiego (Oldboys Adamski Team), który strzelił 21 goli.
Najlepszym bramkarzem został Bartłomiej Wojtanowski (Cosinus), natomiast Puchar Fair Play powędrował do drużyny Płomień Malczkowo.

Triumfatorem V Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Główczyce został zespół Oldboys Adamski Team, który wyprzedził składy Katriny Główczyce i ZKS Komnino. Za najlepszego zawodnika uznano Krzysztofa Kozłowskiego (Oldboys Adamski Team), najlepszym bramkarzem został Paweł Zieliński (ZKS Komnino), a zespołem fair play Start Team Główczyce.

Każda drużyna otrzymała statuetki oraz pamiątkowe dyplomy, najlepsi zawodnicy nagrody rzeczowe. Podczas podsumowania turniejów był też czas na słodki poczęstunek oraz pózniejszą wymianę doświadczeń piłkarskich.

Na zakończenie Michał Matkowski, przewodniczący Rady Gminy, podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznej Ligii Piłkarskiej i zakończył galę w duchu sportowej rywalizacji, zapowiadając starania o budowę "Orlika" w Główczycach.

Podsumowanie turnieju 1Podsumowanie turnieju 2Podsumowanie turnieju 3

Podsumowanie turnieju 4Podsumowanie turnieju 5Podsumowanie turnieju 6

Podsumowanie turnieju 7Podsumowanie turnieju 8Podsumowanie turnieju 9

Podsumowanie turnieju 28a 2Podsumowanie turnieju 28a 3Podsumowanie turnieju 28a 11

Podsumowanie turnieju 10Podsumowanie turnieju 11Podsumowanie turnieju 12

Podsumowanie turnieju 13Podsumowanie turnieju 14Podsumowanie turnieju 15

Podsumowanie turnieju 16Podsumowanie turnieju 17Podsumowanie turnieju 18

Podsumowanie turnieju 19Podsumowanie turnieju 21Podsumowanie turnieju 23

Podsumowanie turnieju 24Podsumowanie turnieju 26Podsumowanie turnieju 27

Podsumowanie turnieju 28a 14Podsumowanie turnieju 29Podsumowanie turnieju 30

Poniżej, w zamieszczonych linkach, podejrzeć można klasyfikację końcową turniejów:

bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!