Spektakl "Brzechwa jedzie na wieś" - 22 września 2016 r.

brzechwa.jpgW ramach projektu pt. "Brzechwa jedzie na wieś" 22 września 2016 r. (czwartek) o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbędzie się prezentacja spektaklu adresowanego do dzieci w wieku od 5-6 do 8 lat. Program edukacyjny przygotowany przez artystów ze Słupska wprowadza w zaczarowany świat poezji zawarty w dziełach Jana Brzechwy.

Spotkanie rozpocznie się spektaklem, następnie artyści zejdą do uczniów z kukiełkami, by zaprezentować swój kunszt artystyczny.

Zapraszamy wszystkie placówki z terenu naszej gminy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Spektakl jest organizowany nieodpłatnie, natomiast w przerwie spektaklu ok. godz. 11:00 prosimy o przygotowanie małego poczęstunku dla swoich wychowanków (np. jabłko czy bułka słodka), tak by mieli siłę uczestniczyć w dalszych zajęciach z aktorami. Planowane zakończenie działań ok. godz. 12:30.

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa!