Znamy wyniki Wielkiego Konkursu Czytelniczego ,,Przyklejmy się do czytania"!

IMG 3578 Copy14 maja rozstrzygnęliśmy trwający od października Wielki Konkurs Czytelniczy Gminy Główczyce ,,Przyklejmy się do czytania". W główczyckiej bibliotece zebrało się liczne grono jego uczestników, aby wziąć udział w podsumowaniu konkursu oraz losowaniu nagród. Na zwycięzców w każdej kategorii czekały bony na zakupy w sklepach sieci EMPIK, a na wszystkich uczestników, którzy dostarczyli swoje albumy z naklejkami piękne, ręcznie wykonane sówki oraz dyplomy.

Konkurs rozstrzygaliśmy w trzech kategoriach wiekowych, gdzie drogą losowania w kategorii dzieci bon otrzymał Miłosz Grot, w kategorii młodzieży Aleksandra Brzezińska, zaś w kategorii dorosłych Katarzyna Pufal. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom wygranej oraz wszystkim uczestnikom, którzy odwiedzali nasze biblioteki przez te wszystkie tygodnie konsekwencji i wytrwałości w naszym konkursie.

IMG 3564 CopyIMG 3567 CopyIMG 3568 Copy

IMG 3585 CopyIMG 3594 CopyIMG 3589 Copy

IMG 3599 CopyIMG 3604 CopyIMG 3609 Copy

IMG 3615 Copy