Dzień Dziecka z Mapą w Ręku!

dzieńdziecka3Dzień Dziecka za nami! Zabawa w plenerze zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach, trwająca przez cały weekend, wypadła wspaniale! Dowodem na to były uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców. Całej imprezie przyświecał cel dobrej zabawy oraz wspólnego spędzenia czasu, sprawdzenie swoich sił i umiejętności pracy z mapą, rozpoznawania terenu oraz poszukiwania punktów. Na wszystkich uczestników, którzy zakończyli trasę czekały wspaniałe upominki i słodki poczęstunek. Pojawił się przedstawiciel władz gminy, Rafał Teterka, który poczęstował dzieci słodkościami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebytej trasy oraz z podsumowania! Niedługo kolejna wędrówka z GOK-iem!

dzieńdziecka1dzieńdziecka2dzieńdziecka5

dzieńdziecka7dzieńdziecka6dzieńdziecka4

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u!