"Dyniowe szaleństwo" w GOKu!

Dyniowe szaleństwo 5W sobotę, 17 października obyła się pierwsza część jesiennych warsztatów plastycznych dla dzieci „Dyniowe szaleństwo".

Pod okiem animatorek z Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach, uczestnicy i uczestniczki stworzyli gipsowe dynie, które już niedługo staną się przepiękną, jesienną dekoracją. Pracy było dużo, ale wszyscy świetnie się bawiliśmy! Teraz dynie muszą porządnie wyschnąć, abyśmy mogli przejść do kolejnego, bardziej kreatywnego etapu :)

Dziękujemy dzieciom za udział i przestrzeganie reżimu sanitarnego, a już w sobotę, 24 października, zapraszamy na drugą część warsztatów, na których pomalujemy i przyozdobimy nasze dynie. Przyjdźcie koniecznie!

Dyniowe szaleństwo 4Dyniowe szaleństwo 3Dyniowe szaleństwo 2Dyniowe szaleństwo 7Dyniowe szaleństwo 6Dyniowe szaleństwo 1

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u!