Projekt Hip-hop Druga Szansa w Główczycach!

IMG 4816Dzisiaj, 21 października, młodzież z gminy Główczyce wzięła udział w warsztatach profilaktyczno-edukacyjnych realizowanych w ramach projektu Hip-hop Druga Szansa. Spotkanie poprowadził koordynator projektu, Przemysław Kaca. Przemkowi Kacy towarzyszyli dwaj raperzy ze Słupska: EndRiu i Ellov, którzy zaprezentowali swoją twórczość na scenie Gminnego Ośrodka Kultury.

Na spotkaniu omówiono rolę, jaką w polskim społeczeństwie odgrywa kultura hip-hopowa, poruszony został temat wzajemnego szacunku oraz wyrażania własnego zdania przez młodzież.

Celem spotkania było uświadomienie oraz ograniczenie postaw i zachowań ryzykownych wśród młodzieży, a także pokazanie alternatywy na spędzanie wolnego czasu. Kreatywna przestrzeń stworzona przez artystów zainspirowała uczestników i uczestniczki do swobodnego wyrażania swojego zdania oraz walki o swoje pasje i marzenia.

Bardzo dziękujemy Przemysławowi Kacy, EndRiu, Ellov, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Główczycach, uczestnikom i uczestniczkom spotkania oraz wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji tego wydarzenia. Już niedługo kolejne działania, bądźcie czujni!

IMG 4861IMG 4726IMG 4682IMG 4701IMG 4833IMG 4853

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!