Dzień Wolnej Kultury - wystawa plenerowa

Dzień Wolnej Kultury 1Z okazji Dnia Wolnej Kultury, wykorzystując piękną pogodę, zorganizowaliśmy przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach wystawę plenerową!

W dniach 11 - 14 maja mieszkańcy naszej miejscowości mieli okazję podziwiać prace wykonane przez dzieci, młodzież i dorosłych działających w ramach Pracowni Rysunku i Malarstwa.

Były portrety inspirowane twórczością Pablo Picasso i Witkacego, kwiaty, pejzaże i martwe natury.

Autorki prac: Agata Jaroszewicz, Oliwia Mielewczyk, Martyna Ruchniewicz, Martyna Hofman, Marysia Dąbrowska, Aleksandra Brzezińska, Kinga Kos, Małgorzata Ruchniewicz, Teresa Janusewicz, Stanisława Luhm, Elżbieta Szafrańska i Dorota Chmiel. .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Dzień Wolnej Kultury 2Dzień Wolnej Kultury 2021 8Dzień Wolnej Kultury 2021 6Dzień Wolnej Kultury 2021 7Dzień Wolnej Kultury 2021 5Dzień Wolnej Kultury 2021 4