Warsztaty malarskie "Do dzieła!"

Do dzieła plakat

Serdecznie zapraszamy na warsztaty malarskie Do dzieła!

Już w przyszłym tygodniu wyruszymy w poszukiwaniu pięknych zakątków gminy Główczyce i uwiecznimy je na obrazach. Podczas warsztatów każdy stworzy na płótnie swoje własne dzieło sztuki, ukazujące piękno naszej okolicy. Zachęcamy do udziału zarówno początkujących, jak i zaawansowanych pasjonatów malarstwa. Pędzle w dłoń i do dzieła!

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych:
23 czerwca, godz. 10:00 - seniorzy (przy Szkole Podstawowej w Pobłociu)
24 czerwca, godz. 14:00 - młodzież od 11 roku życia (plac zabaw przy ul. Słupskiej w Główczycach)

Zapisy oraz więcej informacji:
nr tel. 661 414 096
Ilość miejsc ograniczona❗️
_________________________
Operacja pn. "Do dzieła" realizowana jest dzięki wsparciu uzyskanemu od Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi, projekt Społeczni Aktywni. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2022.