Wycieczka do Dobrzycy

Wycieczka do Dobrzycy 1W dniu 24 sierpnia odbyła się ostatnia wakacyjna wycieczka z GOK-iem. Tym razem odwiedziliśmy Ogrody Hortulus w Dobrzycy.

Prognozy pogody nie były sprzyjające, ale dopisało nam szczęście i podczas wyjazdu nie padało, a my mogliśmy nacieszyć się widokiem przepięknych kompozycji roślinnych. Wspaniale się bawiliśmy, odkrywając magiczne zakątki pełne kwiatów i ziół, a ciekawe elementy architektury zrobiły na nas wielkie wrażenie.

Największą atrakcją był jednak ogromny labirynt grabowy, który zajmuje powierzchnię 1 hektara. Długo błądziliśmy wąskimi ścieżkami, zanim znaleźliśmy wyjście :) Mieliśmy też okazję wejść na blisko 20-metrowa wieżę widokową, która znajduje się w sercu labiryntu. Przepiękny widok na całą okolicę i ogrody tematyczne z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tej, jak i innych wakacyjnych wycieczkach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach. Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawiliście, a odkrywanie lokalnych atrakcji dało Wam dużo radości. Jesienią oczywiście nie zwalniamy tempa – oferta zajęć na najbliższe miesiące pojawi się już niedługo :) Do zobaczenia!

Wycieczka do Dobrzycy 2Wycieczka do Dobrzycy 3Wycieczka do Dobrzycy 4Wycieczka do Dobrzycy 5Wycieczka do Dobrzycy 6Wycieczka do Dobrzycy 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!