Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej

Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 1W dniach 30 maja i 6 czerwca 2023 gościliśmy w Bibliotece Publicznej Gminy Główczyce dwie grupy dzieci przedszkolnych na lekcji bibliotecznej. Maluszki zwiedziły bibliotekę, były zachwycone dużą ilością książek. Bardzo duże wrażenie wywarła na nich największa i najgrubsza książka znajdująca się w zbiorach. Nie obyło się bez tradycyjnego malowania kamyków i przyłączenia się do zabawy @główczyckiekamyki.

Stworzono również piękne kolorowe obrazki książki marzeń. Na koniec udaliśmy się do działającej przy bibliotece strefy Chilloutu, gdzie na kolorowych chustach dzieci mogły posłuchać opowiadania „Franklin i książka z biblioteki”. Na koniec na uczestników czekała słodka niespodzianka i pamiątkowe dyplomy „Małego czytelnika”. Dziękujemy za miło wspólnie spędzony czas!

 

 

Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 2Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 3Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 4Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 5Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 6Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates