Rozstrzygnięcie konkursu "Zaczytanie z naklejkami"

Konkurs Czytelniczy 22 23 130 czerwca 2023 roku rozstrzygnęliśmy Wielki Konkurs Czytelniczy "Zaczytanie z naklejkami". Na placu przed biblioteką w Główczycach zebrało się liczne grono uczestników i uczestniczek, aby wziąć udział w podsumowaniu konkursu. W obecnej edycji wydaliśmy 50 albumów konkursowych. Do końca wyzwania wytrwało 37 czytelników.

Wszyscy, którzy dostarczyli swoje albumy z naklejkami otrzymali kolorowe, ręcznie robione maskotki — anioły oraz pamiątkowe dyplomy. 29 osób, które spełniły wymogi regulaminowe i zebrały minimum 20 naklejek konkursowych otrzymały karty podarunkowe do sklepu EMPIK.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wytrwałość w kontynuacji zbierania naklejek, a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w imprezie, zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do Biblioteki w Główczycach w godzinach jej pracy.

Już od października rozpoczniemy kolejny konkurs czytelniczy! Zapraszamy do udziału!

Konkurs Czytelniczy 22 23 2Konkurs Czytelniczy 22 23 3Konkurs Czytelniczy 22 23 4Konkurs Czytelniczy 22 23 5Konkurs Czytelniczy 22 23 6Konkurs Czytelniczy 22 23 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates