Wakacje z GOK-iem - sierpień

Wakacje sierpień

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na Sierpniowe wakacyjne zajęcia z GOK Główczyce 2023! Każdego dnia spotykamy się o godz. 10:00 w Bibliotece w Główczycach.

W dniach 2.08-4.08, 7.08-9.08, 16.08-18.08.2023 r. roku będziemy gościć „Wakacyjne warsztaty z Projektorem”. W czasie zajęć zostanie stworzona dzieciom przestrzeń do poszukiwania i rozwijania swoich pasji i zainteresowań poprzez integrację, budowanie relacji, rozbudzanie ciekawości i wzajemne motywowanie się do działania oraz wspólnej zabawy z Robotami Lego.

Ponadto w sierpniu czeka nas jeszcze wiele ciekawych zajęć z animatorami GOK-u, min. land art, dzień z grami, zajęcia kulinarne, zajęcia malarskie oraz tworzenie slimów. Nie zabraknie ruchu podczas pieszych rajdów do Klęcina i Wykosowa, a także rajdu rowerowego do Dargolezy .

Czekają nas też wycieczki do Rewala, Zagórzycy, Gdańska, Ustki i Biskupina, gdzie zwiedzimy wiele ciekawych miejsc. Codziennie oprócz zajęć w bibliotece będziemy spędzać czas na grach i zabawach na Hali Sportowej.

Zapewniamy mnóstwo dobrej zabawy i pozytywnej energii! Będzie wesoło, kreatywnie i aktywnie. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Zajęcia dla dzieci od 7 do 15 lat. Karty zapisu do pobrania w Bibliotece w Główczycach.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates