Wakacyjna wycieczka do Parku Wieloryba w Rewalu

Park Wieloryba w Rewalu 1W dniu 2 sierpnia 2023 roku przeżyliśmy kolejną przygodę. Odwiedziliśmy Park Wieloryba w Rewalu. Po trzygodzinnej jeździe autokarem powitał nas przewodnik w stroju pirata, który swoimi opowieściami wprowadził w świat morskich stworzeń. W czterech specjalnie przygotowanych krainach tematycznych mogliśmy spojrzeć prosto w oczy groźnym rekinom i wielkim wielorybom, dowiedzieć się wreszcie, gdzie jest Nemo, a także poznać ryby, które spożywamy w smażalniach.

Zajrzeliśmy w oczy ponad 100 eksponatom i zobaczyliśmy największy w Europie model Płetwala Błękitnego. Wykorzystując wolny czas przed poszukiwaniem skarbu obejrzeliśmy statek piracki na wyspie skarbów. Gadające, kolorowe papugi zachwycały swoim głosem. Wiele frajdy sprawiła zabawa na placu zabaw i w dmuchanym zamku. Sklep z niezwykłymi pamiątkami i Tawerna Pirata z napojami i przekąskami cieszyły się dużym powodzeniem. Na zmęczonych przygodami czekały w strefie wytchnienia leżaki i hamaki.

W końcu przyszła długo oczekiwana chwila i uczestnicy wraz z pirackimi animatorami rozpoczęli poszukiwania ukrytego skarbu Czarnobrodego. Rozwiązywanie zagadek i szukanie ukrytych kawałków mapy były wielkim przeżyciem. W końcu po długich poszukiwaniach udało się znaleźć skrzynię pełną pereł. Każde dziecko dostało słodki upominek.

Wycieczka do Parku Wieloryba w Rewalu była niezapomnianą morską przygodą. Dziękujemy za liczny udział. Zapraszamy do zapisów na wycieczki do Ostoi Zagórzyckiej, Bunkrów Bluchera w Ustce i Muzeum Archeologicznego w Biskupinie.

Park Wieloryba w Rewalu 2Park Wieloryba w Rewalu 3Park Wieloryba w Rewalu 4Park Wieloryba w Rewalu 5Park Wieloryba w Rewalu 6Park Wieloryba w Rewalu 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates