Charytatywny koncert z okazji Święta Trzech Króli

Koncert z okazji Święta Trzech Króli 16 stycznia odbył się koncert z okazji Święta Trzech Króli. Było to niezwykłe wydarzenie, pełne emocji i wsparcia, połączone ze zbiórką na leczenie i rehabilitację chłopca, który potrzebuje specjalistycznej opieki medycznej. Inauguracją wydarzenia była msza święta w kościele parafialnym w Główczycach. Część artystyczna odbyła się już na samej scenie GOK.

Jak co roku, nie zabrakło przedstawicieli władz gminy, którzy ze sceny powitali zebranych: radnej Marianny Kwiatkowskiej, Wójta Gminy Główczyce, Danuty May, Przewodniczącego Rady Gminy Główczyce, Arkadiusza Kwiatkowskiego, a także księdza proboszcza Grzegorza Siwak. Wszyscy oni swoja obecnością wskazali jak ważna jest inicjatywa, zaangażowanie i wsparcie dla lokalnej społeczności.

Zgromadzeni obejrzeli przepiękny występ, przygotowany przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczypkowicach.
Liczna widownia mogła wysłuchać kolęd i pieśni z bogatego repertuaru zespołów, które zaszczyciły swoją obecnością salę widowiskową GOK. Przepięknie wybrzmiały Klęcinianki, panie z zespołu KGW Stowięcino oraz dzieci z sekcji wokalnej GOK. Ich występy były pełne energii i emocji, a atmosfera pełna radości i wzruszeń.

W trakcie koncertu przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Kamila Rekowskiego. Darczyńcy nie szczędzili hojności, a każda wpłata została przyjęta z ogromną wdzięcznością i radością. Dzięki Waszej obecności udało się zebrać 2744,90 zł, za co serdecznie dziękujemy! Całość kwoty w najbliższych dniach trafi do potrzebującej rodziny.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Koncert z okazji Święta Trzech Króli 2Koncert z okazji Święta Trzech Króli 3Koncert z okazji Święta Trzech Króli 4Koncert z okazji Święta Trzech Króli 5Koncert z okazji Święta Trzech Króli 7Koncert z okazji Święta Trzech Króli 6

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates