Warsztaty lepienia z gliny

Warsztaty lepienia z gliny 111 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty lepienia z gliny samoutwardzalnej dla dzieci i dorosłych. Spotkanie było pełne twórczej energii i radości tworzenia. 

Najpierw uczestnicy zostali wprowadzeni w techniki lepienia z gliny. Następnie dzieci z wielkim entuzjazmem rozpoczęły swoje twórcze projekty. Tworzyły ozdoby, postacie zwierząt i inne kreatywne formy. Dorosłym również bardzo podobało się pracowanie z gliną. Powstawały różnorodne figurki i ozdoby, czerpiąc inspirację z własnej wyobraźni. Na koniec warsztatów uczestnicy mogli podziwiać swoje dzieła, które zostały pomalowane farbami akrylowymi.

Warsztaty lepienia z gliny samoutwardzalnej dla dzieci i dorosłych były pełne radości i uśmiechu. Każdy uczestnik zdobył nowe umiejętności i czuł się zainspirowany do dalszej pracy z gliną samoutwardzalną.

Dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas!

 

Warsztaty lepienia z gliny 2Warsztaty lepienia z gliny 3Warsztaty lepienia z gliny 4Warsztaty lepienia z gliny 6Warsztaty lepienia z gliny 5Warsztaty lepienia z gliny 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates