Zaczynamy Ferie Zimowe z GOK-iem!

Ferie z GOKiem 2024 2

Ferie z GOKiem 2024 1

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym planem zajęć na Ferie Zimowe, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was. W naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych zajęć. Proponujemy szereg aktywności sportowych oraz mnóstwo zajęć kreatywnych i artystycznych, które z pewnością dostarczą dużo radości i zabawy.

Niezwykle emocjonującym wydarzeniem podczas ferii będzie Turniej Tańca "Just Dance" oraz dmuchańce do skakania, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Będzie to świetna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności taneczne i zintegrować się z innymi uczestnikami.

Nie możemy zapomnieć również o wspaniałej zabawie na Balu Karnawałowym, który zakończy cały cykl zajęć. Na pewno będzie to niezapomniane wydarzenie, pełne tańca, muzyki i świetnych strojów.  Pragniemy podkreślić, że wszystkie nasze zajęcia są, otwarte dla wszystkich chętnych dzieci od 7 roku życia – nie przyjmujemy zapisów.

Przypominamy również, że na zajęcia odbywające się na Hali Sportowej obowiązuje obuwie zmienne. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie tej zasady, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort uczestników. Serdecznie zapraszamy do spędzenia wspaniałych ferii z nami!

Mamy nadzieję, że zapewnimy Wam mnóstwo radości i niezapomnianych chwil.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates