"Operetka na wynos" w Gminnym Ośrodku Kultury

Koncert Operetka na wynos 1We wtorek 30 kwietnia br., na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach, odbył się koncert "Operetka na wynos". Było to niezwykłe muzyczne przeżycie, które przeniosło nas w szalone lata 50., 60. i 70. XX wieku. Wykonawcy za pomocą swoich wspaniałych głosów ożywili największe polskie przeboje tamtych lat, takich artystów jak Violetta Villas, Marek Grechuta czy Anna German.

Soliści Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski oraz Mariola Augustyn za pomocą swojego śpiewu przekazali klimat tamtych lat. Ich interpretacje utworów znanych i uwielbianych przez wszystkich słuchaczy, zostały przyjęte gromkimi brawami. Tancerki Teatru Scena Kamienica dodały do występu energii i dynamiki, tworząc magiczny klimat koncertu.

Konferansjer, Maciej Michałkowski, świetnie poprowadził koncert, opowiadając wesołe anegdoty, ciekawostki o artystach i ich przebojach. Dzięki niemu publiczność mogła się jeszcze bardziej zbliżyć do historii polskiej muzyki.

Warto było poświęcić czas na udział w tym wydarzeniu, które z pewnością zostanie na długo w pamięci. Dziękujemy, że byliście tego wieczoru z nami!

ZADANIE PUBLICZNE ZOSTAŁO DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW POWIATU SŁUPSKIEGO

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

Koncert Operetka na wynos 2Koncert Operetka na wynos 3Koncert Operetka na wynos 4Koncert Operetka na wynos 5Koncert Operetka na wynos 6Koncert Operetka na wynos 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates