Za nami Tydzień Wolnej Kultury!

Tydzień Wolnej Kultury 1Poprzedni tydzień upłynął nam pod znakiem warsztatów, wystaw i kreatywnych spotkań. Wszystko za sprawą Tygodnia Wolnej Kultury, podczas którego podzieliliśmy się z mieszkańcami Główczyc sztuką powstałą w naszym ośrodku, a także zaprosiliśmy ich do tworzenia swoich własnych dzieł.

Podczas Tygodnia Wolnej Kultury mieszkańcy mogli podziwiać prace malarskie, rysunkowe, a także linoryty stworzone przez młodzież z pracowni rysunku, malarstwa i grafiki ArtSquad. Nasze wystawy znalazły się w instytucjach i sklepach, między innymi w banku, Ośrodku Zdrowia i Ośrodku Pomocy Społecznej - bardzo dziękujemy za użyczenie przestrzeni :)

Oprócz tego w GOK-u odbyły się warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Był digital painting i pixel art, malowanie na bawełnianych torbach i linoryt. Nie zabrakło otwartych warsztatów malarskich oraz pleneru fotograficznego, na który wybraliśmy się do Izbicy wspólnie z Główczycką Sekcją Fotograficzną.

Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas i zachęcamy do udziału w innych działaniach organizowanych przez GOK!

Tydzień Wolnej Kultury 1Tydzień Wolnej Kultury 2Tydzień Wolnej Kultury 3Tydzień Wolnej Kultury 4Tydzień Wolnej Kultury 5Tydzień Wolnej Kultury 6

Album: Wystawy
Album: Warsztaty

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates