Odbył się pokaz prezentacji "Ruchome wydmy: trzy historie"

Ruchome wydmyPonad 50 osób zgromadził pokaz prezentacji multimedialnych, który odbył się 20 kwietnia 2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach. Zgodnie z planem projekcji "Ruchome wydmy: trzy historie", zgromadzeni widzowie obejrzeli prace poświęcone nadmorskiej przyrodzie, których autorami są mieszkańcy Główczyc: Dariusz Klimczak, Paweł Chyła i Bogusław Chyła.
Dodatkowo, jako niezapowiedziany pokaz, goście obejrzeli drugą prezentację Dariusza Klimczaka pod zagadkowym tytułem "Huemaj" , a także pierwsze dwa odcinki serialu o Indiach widzianych oczami Bogusława Chyły, który trzykrotnie odwiedził ten kraj. Film o Indiach wzbudził spore zainteresowanie wśród młodzieży, która miała również okazję obejrzeć przywiezione stamtąd pamiątki.
Wszystkie prace spotkały się z ciepłym przyjęciem widzów, a autorzy deklarują chęć zorganizowania kolejnych takich prezentacji w Gminnym Ośrodku Kultury.