Ostatnie przygotowania do Maczugi Stolema

IMG 1684Nadszedł czas pokazać puchary oraz część z licznych nagród czekających na śmiałków startujących na naszych trasach. Puchary złote dla najlepszych w marszu o dystansie 50km, srebne dla marszu na 15km. Są też pamiątkowe puchar dla najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz puchar Stolema na Szpilkach.

Jest wiele nagród m.in. bony o wartości 1800 PLN ze sklepu Decathlon, karnety na kompleks basenowy Hotelu Łeba, wstępy do Łeba Park-u czy na Bunkry Blüchera w Ustce oraz wiele innych. Na każdego uczestnika startujacego czeka ciepły posiłek, dyplom, oraz pamiątkowe gadżety, ale przede wszystkim wyzwanie oraz świetna zabawa.

Więcej szczegółów oraz zapisy pod linkiem

IMG 1665IMG 1667IMG 1690IMG 1697IMG 1699IMG 1708IMG 1673IMG 1679

ORGANIZATOR RAJDU