Maskowy Bal Karnawałowy

bal maskowy 179 lutego, na dobre zakończenie "Ferii z GOK-iem" odbył się Maskowy Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi już na dwa dni przed tym wydarzeniem przygotowywali się do imprezy, własnoręcznie wykonując maski karnawałowe dla siebie i kolegów, a także przystrajając salę kolorowymi ozdobami. Zaprosili również swoich znajomych i rodziców, by mogli razem z nimi świętować i bawić się w Gminnym Ośrodku Kultury. Frekwencja dopisała, nikt nie mógł również narzekać na brak zabaw i atrakcji.

W czwartek, po południu, na barwnie przebranych i roześmianych uczestników czekała masa atrakcji: słodki poczęstunek, zabawa przy muzyce i wiele ciekawych konkursów. Stroną muzyczną i prowadzeniem zabaw i tańców zajął się Klub Wolontariusza "AMICUS", który zadbał by nikt na sali nie siedział smutny. Wolontariusze prowadzeni przez Urszulę Żłobińską jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Ciekawe konkursy i zabawy z nagrodami, a także zapał młodych społeczników sprawiły, iż sala zapełniła się roześmianą gromadą dzieci i rodziców, którzy również dali się porwać do wspólnej zabawy.

Podczas tańca zostali wybrani król i królowa balu, na których wytypowano najciekawiej przebranych tancerzy. Młodzież chętnie brała udział w konkursach, prześcigając się w rywalizacji - na wszystkich uczestników czekały cukierki, słodycze, owocowe napoje i małe niespodzianki. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia...

bal maskowy 2

bal maskowy 6