Artykuły

Turniej piłki nożnej 2012

 

VIII GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GŁÓWCZYCE

 

GINO ROSSI

POLONEZ BOBROWNIKI

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE

GINO ROSSI 1 POLONEZ BOBROWNIKI 1 BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 1

PAJĄKI ZGOJEWO

ZS DAMNICA

JANTARIA POBŁOCIE

PAJĄKI ZGOJEWO 1 Zs damnica2 JANTARIA POBŁOCIE 1

KATRINA

KONTUMAT SZCZYPKOWICE

     RTS GŁÓWCZYCE

KATRINA 1 KONTUMAT SZCZYPKOWICE RTS-GLOWCZYCE 

COSINUS SŁUPSK

SOKÓŁ SZCZYPKOWICE

Cosinus Slupsk Sokol-Szczypkowice

 

 

 

TABELA (aktualizacja 9.02.2013r.)

MIEJSCE    

NAZWA ZESPOŁU    

MECZE     

PUNKTY     

BRAMKI     

I ZS DAMNICA 10 27 77:46
II COSINUS SŁUPSK 10 24 64:53
III GINO ROSSI 10 20 77:39
IV KATRINA 10 17 50:36
V JANTARIA POBŁOCIE 10 16 54:41
VI PAJĄKI ZGOJEWO 10 13 33:51
VII BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 10 12 52:47
VIII KONTUMAT SZCZYPKOWICE 10 10 51:50
IX POLONEZ BOBROWNIKI 10 10 34:54
X SOKÓŁ SZCZYPKOWICE 10 6 37:54
XI RTS GŁÓWCZYCE 10 4 33:71

 

NAJLEPSI STRZELCY (aktualizacja 9.02.2013r.)

ZAWODNIK (ZESPÓŁ)

BRAMKI

KAMIL WÓJCIK (ZS DAMNICA) (+2) 32
MATEUSZ STENKA (KONTUMAT SZCZYPKOWICE) (+4) 29
KRZYSZTOF WINIARSKI (GINO ROSSI) 27
KRZYSZTOF KOZŁOWSKI (ZS DAMNICA) (+1) 24
ADRIAN SZAMAL (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE) (+3)
MARCIN KLIMASZEWSKI (COSINUS SŁUPSK) (+4)
22
BARTŁOMIEJ GESEK (COSINUS SŁUPSK) (+3) 15
JÓZEF RUDNICKI (GINO ROSSI)
ROBERT LUDKO (JANTARIA POBŁOCIE) (+1)

12
PIOTR TEREFENKO (KONTUMAT SZCZYPKOWICE)
BARTŁOMIEJ STENKA (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE) (+4)
11
KAMIL IWANICKI (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE)
MARCIN GRZESIK (PAJĄKI ZGOJEWO) (+1)
DAWID KURCZABA (POLONEZ BOBROWNIKI) (+1)
TOMASZ KWIDZIŃSKI (JANTARIA POBŁOCIE) (+1)

10
MIŁOSZ PAWELCZYK (RTS GŁÓWCZYCE)
PIOTR SZUL (ZS DAMNICA)
RADOSŁAW NASTAŁY (RTS GŁÓWCZYCE)
MICHAŁ SYRNYK (POLONEZ BOBROWNIKI) (+1)
9
MICHAŁ JUŚKIEWICZ (KATRINA)
STANISŁAW ZIELIŃSKI (KATRINA)
TOMASZ ŻÓŁĆ (JANTARIA POBŁOCIE) (+1)
MARCIN WIELGUS (KATRINA) (+1)
ŁUKASZ POTYŃSKI (KONTUMAT SZCZYPKOWICE) (+1)
TOMASZ SADOWSKI (GINO ROSSI) (+2)
8

MICHAŁ MICHALAK (COSINUS SŁUPSK)
ROGALSKI PRZEMYSŁAW (RTS GŁÓWCZYCE)
ŁUKASZ STOLARSKI (PAJĄKI ZGOJEWO)
GRZEGORZ STĘPNIAK (KATRINA) (+2)
DAMIAN GRYGLEWICZ (PAJĄKI ZGOJEWO) (+1)
SEBASTIAN SZYNKIELEWSKI (GINO ROSSI) (+1)

7

JACEK ADAMSKI (GINO ROSSI)
JACEK STĘPKOWSKI (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE)
PRZEMYSŁAW LEWIŃSKI (JANTARIA POBŁOCIE)
KACPER ZIELIŃSKI (JANTARIA POBŁOCIE)
MAREK SKIBIŃSKI (KATRINA) (+2)

6
MATEUSZ BEWERSDORFF (COSINUS SŁUPSK)
ADRIAN MIELEWCZYK (ZS DAMNICA)
KAMIL MIKULAK (RTS GŁÓWCZYCE)
ADAM KWIDZIŃSKI (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE)
MACIEJ STENKA (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE) (+1)
JAROSŁAW CUR (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE) (+2)
TOMASZ ADKONIS (GINO ROSSI) (+1)
5
MATEUSZ PIECHOWICZ (POLONEZ BOBROWNIKI)
TOMASZ LIPNER (COSINUS SŁUPSK)
PIOTR MAKOWIECKI (COSINUS SŁUPSK)
PAWEŁ DOMAŃSKI (JANTARIA POBŁOCIE) (+1)
ANDRZEJ GRZESIK (PAJĄKI ZGOJEWO) (+1)
KRZYSZTOF KOLASIŃSKI (GINO ROSSI) (+1)
4

TOMASZ SOMBORSKI (GINO ROSSI)
JAROSŁAW KIEŁBASA (KATRINA)
JACEK GREGOREK (COSINUS SŁUPSK)
JAKUB KOWALIK (PAJĄKI ZGOJEWO)
JAKUB WONORSKI (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE)
PAWEŁ BOLENAJC (COSINUS SŁUPSK)
M. WIŚNIEWSKI (ZS DAMNICA)
ARKADIUSZ CHUSTAK (KATRINA)
ADRIAN ŁYSZYK (RTS GŁÓWCZYCE)
TOMASZ KOZŁOWSKI (ZS DAMNICA) (+1)
CEZARY MALINOWSKI (GINO ROSSI) (+1)

KRZYSZTOF SUSZKO (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE)
RYSZARD KLAWIKOWSKI (JANTARIA POBŁOCIE)
GRZEGORZ BEDNARCZYK (GINO ROSSI)
MACIEJ BĄK (POLONEZ BOBROWNIKI)
JAROSŁAW PAWELCZYK (POLONEZ BOBROWNIKI)
DANIEL MIEDZIELEC (JANTARIA POBŁOCIE)
RADOSŁAW POWIDEŁ (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE)
R. SPERA (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE)
DARIUSZ SMURAGA (KATRINA)
MARCIN OSTROWSKI (POLONEZ BOBROWNIKI)
PAWEŁ CISEK (POLONEZ BOBROWNIKI)
MARCIN GÓRSKI (POLONEZ BOBROWNIKI) (+1)
PAWEŁ KLAMERUS (JANTARIA POBŁOCIE)
LESZEK ŚLIWIAK (KONTUMAT SZCZYPKOWICE)
JANUSZ KOPROWICZ (KATRINA)
RAFAŁ CHEBA (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE)
RAFAŁ ZIELIŃSKI (KONTUMAT SZCZYPKOWICE)
RAFAŁ GAJEK (POLONEZ BOBROWNIKI)
P. MIELESZCZUK (ZS DAMNICA)
SŁAWOMIR HLIWSKI (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE)
PRZEMYSŁAW ROMOWSKI (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE)
PATRYK ZIELIŃSKI  (KONTUMAT SZCZYPKOWICE)
MATEUSZ LISZKOWSKI (COSINUS SŁUPSK)
ŁUKASZ KOWAL (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE)
DAMIAN ROMOWSKI (BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE)
MIROSŁAW HEGAMES (PAJĄKI ZGOJEWO) (+1)


ROZKŁAD KOLEJEK

 

I kolejka - 1 grudnia 2012r.

Sokół Szczypkowice - RTS Główczyce 5:3 (3:1)
Polonez Bobrowniki - Gino Rossi 1:13 (0:9)
Pająki Zgojewo - Błękitni Główczyce 6:3 (3:0)
Jantaria Pobłocie - ZS Damnica 4:6 (3:3)
Katrina - Kontumat Szczypkowice 4:4 (1:2)
pauza: Cosinus Słupsk

Zawodnik kolejki: Krzysztof Winiarski (Gino Rossi)

Przeczytaj relację z I kolejki


UWAGA! W ZWIĄZKU Z DOŁĄCZENIEM KOLEJNEGO ZESPOŁU (COSINUS SŁUPSK) TERMINARZ ULEGA ZMIANIE


II kolejka - 8 grudnia 2012r.

Polonez Bobrowniki - Cosinus Słupsk 3:5 (1:3)
Kontumat Szczypkowice - ZS Damnica 6:7 (1:1)
Jantaria Pobłocie - Gino Rossi 4:6 (2:3)
Katrina - Błękitni Główczyce 3:6 (2:1)
Pająki Zgojewo - RTS Główczyce 2:1 (1:0)
pauza: Sokół Szczypkowice

Zawodnik kolejki: Krzysztof Kozłowski (ZS Damnica)

Przeczytaj relację z II kolejki


III kolejka - 15 grudnia 2012r.

Pająki Zgojewo - Sokół Szczypkowice 3:1 (1:0)
Jantaria Pobłocie - Cosinus Słupsk 5:6 (3:1)
Katrina - RTS Główczyce 12:1 (4:0)
Kontumat Szczypkowice - Gino Rossi 5:5 (2:4)
ZS Damnica - Błękitni Główczyce 8:6 (5:3)
pauza: Polonez Bobrowniki

Zawodnik kolejki: Marcin Klimaszewski (Cosinus Słupsk)

Przeczytaj relację z III kolejki


IV kolejka - 22 grudnia 2012r.

Jantaria Pobłocie - Polonez Bobrowniki 7:2 (2:1)
Katrina - Sokół Szczypkowice 7:2 (2:2)
Kontumat Szczypkowice - Cosinus Słupsk 3:6 (1:2)
ZS Damnica - RTS Główczyce 9:4 (4:1)
Błękitni Główczyce - Gino Rossi 3:4 (1:1)
pauza: Pająki Zgojewo

Zawodnik kolejki: Robert Ludko (Jantaria Pobłocie)

Przeczytaj relację z IV kolejki


V kolejka - 29 grudnia 2012r.

Katrina - Pająki Zgojewo 3:4 (1:1)
Kontumat Szczypkowice - Polonez Bobrowniki 7:2 (4:1)
ZS Damnica - Sokół Szczypkowice 7:2 (3:1)
Błękitni Główczyce - Cosinus Słupsk 8:12 (3:6)
Gino Rossi - RTS Główczyce 11:3 (6:2)
pauza: Jantaria Pobłocie

Zawodnik kolejki: Marcin Grzesik (Pająki Zgojewo)

Przeczytaj relację z V kolejki


VI kolejka - 5 stycznia 2013r.

Kontumat Szczypkowice - Jantaria Pobłocie 7:7 (4:3)
ZS Damnica - Pająki Zgojewo 9:2 (3:1)
Błękitni Główczyce - Polonez Bobrowniki 2:5 (0:1)
Gino Rossi - Sokół Szczypkowice 11:2 (2:1)
RTS Główczyce - Cosinus Słupsk 3:6 (2:1)
pauza: Katrina

Zawodnik kolejki: Mateusz Stenka (Kontumat Szczypkowice)

Przeczytaj relację z VI kolejki


VII kolejka - 12 stycznia 2013r.

ZS Damnica - Katrina 5:6 (2:4)
Błękitni Główczyce - Jantaria Pobłocie 1:5 (0:2)
Gino Rossi - Pająki Zgojewo 13:4 (6:2)
RTS Główczyce - Polonez Bobrowniki 4:4 (0:2)
Cosinus Słupsk - Sokół Szczypkowice 6:5 (2:4)
pauza: Kontumat Szczypkowice

Zawodnik kolejki: Stanisław Zieliński (Katrina)

Przeczytaj relację z VII kolejki

 

VIII kolejka - 19 stycznia 2013r.

Błękitni Główczyce - Kontumat Szczypkowice 6:4 (2:3)
Gino Rossi - Katrina 2:2 (2:0)
RTS Główczyce - Jantaria Pobłocie 3:6 (2:3)
Cosinus Słupsk - Pająki Zgojewo 4:0 (1:0)
Sokół Szczypkowice - Polonez Bobrowniki 5:4 (3:1)
pauza: ZS Damnica

Zawodnik kolejki: Adrian Szamal (Błękitni Główczyce)

Przeczytaj relację z VIII kolejki


IX kolejka - 26 stycznia 2013r.

Gino Rossi - ZS Damnica 6:8 (4:3)
RTS Główczyce - Kontumat Szczypkowice 6:5 (2:2)
Cosinus Słupsk - Katrina 5:6 (3:3)
Sokół Szczypkowice - Jantaria Pobłocie 3:7 (2:3)
Polonez Bobrowniki - Pająki Zgojewo 7:5 (3:3)
pauza: Błękitni Główczyce

Zawodnik kolejki: Dawid Kurczaba (Polonez Bobrowniki)


X kolejka - 2 lutego 2013r.

RTS Główczyce - Błękitni Główczyce 5:11 (1:5)
Cosinus Słupsk - ZS Damnica 7:14 (3:5)
Sokół Szczypkowice - Kontumat Szczypkowice 2:5 (1:3)
Polonez Bobrowniki - Katrina 3:2 (0:1)
Pająki Zgojewo - Jantaria Pobłocie 2:5 (1:3)
pauza: Gino Rossi

Zawodnik kolejki: Kamil Wójcik (ZS Damnica)

Przeczytaj relację z X kolejki


XI kolejka - 9 lutego 2013r.

Cosinus Słupsk - Gino Rossi 7:6 (5:1)
Sokół Szczypkowice - Błękitni Główczyce 5:6 (2:2)
Polonez Bobrowniki - ZS Damnica 3:4 (2:2)
Pająki Zgojewo - Kontumat Szczypkowice 5:5 (1:4)
Jantaria Pobłocie - Katrina 4:5 (1:5)
pauza: RTS Główczyce

Przeczytaj relację z XI kolejki oraz podsumowanie ligii

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


banner Maczuga 2019 small

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates