Zapraszamy na zajęcia! Oferta 2022/2023

Oferta zajęć GOK Główczyce 2022 2023r

Tak prezentuje się nasza oferta zajęć na nowy sezon artystyczny!

Zajęcia wokalne, komputerowe, językowe, taneczne, plastyczne, propozycje dla młodszych i starszych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Zapisy na język angielski (50zł / mc) oraz do grupy tanecznej (30zł / mc) w biurze GOK (pn.-pt. 8:00-16:00), telefonicznie (tel. 59 8 11 61 27 lub +48 739 210 031) oraz poprzez portal Facebook. Na pozostałe zajęcia wystarczy przyjść i zapisać się bezpośrednio u instruktora/ki. Wszystkie zajęcia, z wyjątkiem grupy wokalnej, fitness i karate, rozpoczną się w PAŹDZIERNIKU!

Wesoły Zakątek Artysty (prowadząca Ewa Dąbrowska) - zajęcia plastyczne dla dzieci od 7 lat. Na zajęciach najmłodsi będą rysować, malować i tworzyć, poznają nowe techniki plastyczne i wykonają swoje własne dzieła sztuki.

Linoryt (prowadząca Dorota Chmiel) - kreatywne zajęcia dla młodzieży od 12 roku życia i dorosłych. Linoryt to bardzo prosta i ciekawa technika druku artystycznego, w której przy pomocy dłut tworzy się w linoleum wzory i odbija je na papierze, torbach i koszulkach. Podczas spotkań nauczysz się podstaw techniki, poznasz narzędzia, nauczysz się tworzyć projekty i samodzielnie odbijesz je na prasie drukarskiej.

Aerobik (prowadząca Sławka Seweryńska) - zajęcia dla osób, które chcą doskonale się bawić, a przy okazji spalić trochę kalorii. Dzięki muzyce oraz z wykorzystaniem sprzętów fitness (piłki, ciężarki, stepy, skakanki) na pewno nikt nie będzie się nudził. Koszt zajęć: 60zł/mc

Douczki (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) - zajęcia, które mają na celu powtórzenie materiału i pomoc w odrobieniu pracy domowej zadanej w szkole. Dzieci będą mogły w ciekawy i przejrzysty sposób nauczyć się nowych rzeczy oraz przećwiczyć tematy sprawiające trudność, a miła i bezstresowa atmosfera pomoże lepiej przyswoić materiał

Akademia Malucha (prowadząca Ewa Dąbrowska) - propozycja dla dzieci w wieku 2-5 lat wraz z opiekunami. Akademia Malucha to różnorodne zajęcia dostosowane do wieku najmłodszych, wspomagające rozwój maluszków m.in. zajęcia plastyczne, sensoryczne, ruchowe i plastyczne.

Komputer dla Seniora (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) - w miłej atmosferze seniorzy i seniorki nauczą się obsługi komputera, dowiedzą się jak wykorzystywać internet w życiu codziennym, poznają przydatne programy komputerowe. Program zajęć będzie dostosowany do wymogów i preferencji grupy.

Pracownia Kreatywna (prowadząca Ewa Dąbrowska) - warsztaty rękodzielnicze dla dzieci od 7 lat. Będzie filcowanie, makrama, szydełkowanie, rzeźbienie, tworzenie świec i mydełek oraz zajęcia kulinarne. Kreatywnie spędzony czas gwarantowany!

Bajkoterapia (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) - zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat. Na zajęciach dzieci zdobędą umiejętności rozwiązywania problemów emocjonalnych, zbudują pozytywny obraz siebie i świata, a także rozwiną dziecięcą wyobraźnię oraz kreatywność. Bajkoterapia służy oswajaniu strachów i lęków, wzmacnia odwagę i pewność siebie oraz rozwija wrażliwość literacką, przez co jest świetną propozycją dla najmłodszych.

Fitness - za tych zajęciach wzmocnisz mięśnie i poczujesz się lepiej we własnym ciele. Ćwiczenia pod okiem doświadczonej instruktorki pozwolą wzmocnić ciało i dodać energii na cały tydzień. Gwarantujemy świetną zabawę wśród super ludzi! Koszt zajęć: 100zł/mc

Karate (prowadzący Łukasz Rybakowski) - dla dzieci i młodzieży zainteresowanej sportem i sztukami walki. Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu. Koszt zajęć: 80zł/mc

Zajęcia wokalne (prowadzący Rafał Przybyło) - zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności wokalne i występować na scenie GOK-u. Dodatkowo zajęcia są prowadzone również w Pobłociu dla dzieci i seniorów (wtorek od godz. 16:00) oraz w Stowięcinie dla Pań z KGW Stowięcino (wtorek godz. 18:00).

Pracownia Rysunku i Malarstwa (prowadząca Dorota Chmiel) - zajęcia dla artystek i artystów, początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach. Grupa młodsza - dzieci w wieku 7-11 lat - poprzez ćwiczenia i kreatywne zabawy pozwalające poznać różne narzędzia i techniki plastyczne, dzieci nauczą się podstaw rysunku i malarstwa. Grupa starsza - młodzież od 12 lat i dorośli - uczestnicy i uczestniczki poznają się z rysunkiem i malarstwem sztalugowym, a poprzez praktyczne ćwiczenia nauczą się, czym jest perspektywa, kompozycja, walor. Zajęcia są świetną propozycją dla osób wybierających się do szkół plastycznych, a także dla każdego, kto chce podnieść swoje umiejętności rysunkowe i malarskie.

Eko Pracownia (prowadząca Karolina Kowalczyk) - twórcze warsztaty dla dzieci od 7 lat. Najmłodsi nauczą się, jak nadać niepotrzebnym materiałom nowe życie, zapoznają się z pojęciem recyklingu i zwiększą swoją świadomość ekologiczną. Wykorzystując papier, butelki, nakrętki, czy puszki dzieci stworzą super rzeczy – do domu, do zabawy, czy na prezent.

Klub Kobiet Kreatywnych (prowadząca Ewa Dąbrowska) - zajęcia dla kobiet lubiących różnego rodzaju prace manualne (haftowanie, szydełkowanie, filcowanie i wszelkie robótki ręczne). Gwarantujemy miłą atmosferę, dobrą kawę i możliwość artystycznego rozwoju w kreatywnym towarzystwie.

Kraina Gier i Zabaw (prowadząca Ewa Dąbrowska) - zajęcia dla dzieci od 7 lat. Na hali sportowej i na świeżym powietrzu najmłodsi będą mogli wyszaleć się wspólnie z kolegami i koleżankami. Będą gry planszowe, zabawy i animacje, sportowe rozgrywki i Xbox.

Język angielski (prowadząca Aleksandra Gliwa) - zajęcia dla dzieci i młodzieży, poziomy dostosowane do wiedzy i umiejętności uczestniczek oraz uczestników. Grupy: dzieci 7 lat, dzieci 9 lat, dzieci 11-13 lat i przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

Zajęcia taneczne (prowadząca Wiktoria Świątek) - dla dzieci lubiących ruch i pragnących rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Więcej szczegółów już wkrótce! Koszt zajęć: 30zł/mc 

Czytajcie, zapisujcie się i do zobaczenia już wkrótce!

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates