Banner - Maczuga Stolema

Lista zarejestrowanych zawodników

Lista zawodników na trasie TP 50 

 

IMIĘ I NAZWISKO                        

MIASTO                  

DRUŻYNA          

1 TOMASZ GURSZTYN SŁUPSK  
2 KRZYSZTOF GOSTOMCZYK LIPNICA SPECJAL-na Armia
3 KRZYSZTOF ŚWIETLIK SŁUPSK TROLL TEAM
4 ARTUR RYMON LIPIŃSKI LIPNICA SPECJAL-na Armia
5 MARCIN HIPPNER GDAŃSK Kosmate Pały Gandalfa
6 WALDEMAR SOSZYŃSKI GDYNIA sg-1
7 DAMIAN PLENKIEWICZ GDYNIA Pro-Dry
8 ILONA ŚLIWCZYŃSKA GDAŃSK  
9 ŁUKASZ SPANDEL GDAŃSK sg-1
10 ANNA ŻURAWSKA GDAŃSK sg-1
11 JUSTYNA BŁASZCZYK-SAWICKA KOŁOBRZEG  
12 IRENEUSZ SAWICKI KOŁOBRZEG  
13 MICHAŁ SAWICKI KOŁOBRZEG  
14 MARCIN KARGOL GŁOGÓW NBR Team / Smashing Pąpkins
15 PRZEMYSŁAW GŁADYSIAK KOMORNIKI HKS "Łoś 47" Komorniki
16 PAWEŁ KAZIMIERCZYK SŁUPSK TORF
17 RENATA GOŁDYN KOŁOBRZEG  
18 ANDRZEJ GOŁDYN KOŁOBRZEG  
19 ZIEMOWIT BERNATOWICZ KOLECZKOWO Jelenie w terenie
20 KAMIL OLSZEWSKI KOŁOBRZEG Jakoś to będzie
21 DARIUSZ NOWAK KOŁOBRZEG Jakoś to będzie
22 ADRIAN GOŁOWIENKO USTKA K.C. Dezerterzy
23 TOMASZ SOCHA USTKA K.C. Dezerterzy
24 WIESŁAW OLSZEWSKI KOŁOBRZEG Jakoś to będzie

 

 

 

 

Lista zawodników na trasie TP 15

 

IMIĘ I NAZWISKO                        

MIASTO                 

DRUŻYNA           

1 ROBERT TEŚKA WEJHEROWO ŻÓŁTODZIOBY
2 MARTA WAŁCERZ-TEŚKA WEJHEROWO ŻÓŁTODZIOBY
3 JULIA WAŁCERZ CECENOWO ŻÓŁTODZIOBY
4 DARIUSZ STARTEK GDAŃSK  
5 JAROSŁAW TULISZKA SŁUPSK Dresy na stresy
6 JAROSŁAW REKWIROWICZ SŁUPSK Dresy na stresy
7 IWONA REKWIROWICZ SŁUPSK Dresy na stresy
8 WOJTEK WILKOWSKI BOBROWNIKI SSI Aktywni Damnica
9 MATEUSZ KOŁTONOWSKI DAMNO SSI Aktywni Damnica
10 KRYSTIAN SIBIŃSKI GŁÓWCZYCE Amicus
11 MARCIN RATAJCZYK GŁÓWCZYCE Pięty Główczyce
12 ROMUALD MISZEWSKI RUMIA winazmoldawi.pl
13 KAROLINA PAKUŁA SŁUPSK AktywnySłupsk
14 OLIWIA SZYCKO SŁUPSK AktywnySłupsk
15 RADOSŁAW SZYCKO SŁUPSK AktywnySłupsk
16 ANDRZEJ GAJEWSKI DAMNICA SSI Aktywni Damnica
17 PRZEMYSŁAW ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI DĄBIE Specjal-na-Armia
18 ALEKSANDRA SULIGA SŁUPSK  
19 BARTŁOMIEJ WUTKE SŁUPSK  
20 ALICJA KUŹNIEWSKA SOPOT Dogsford Team
21 KRZYSZTOF KUŹNIEWSKI SOPOT Dogsford Team
22 ŁUKASZ MYSZK GDYNIA Dogsford Team
23 MAGDALENA MYSZK GDYNIA Dogsford Team
24 TOMASZ KOSICKI SŁUPSK Stopa Słupsk
25 IWONA KOSICKA SŁUPSK Stopa Słupsk
26 KAJETAN KOSICKI SŁUPSK AML Słupsk
27 ZOFIA KOSICKA SŁUPSK AML Słupsk
28 TOMASZ SMOTER DZIWNÓW AA Aktywni Alkoholicy
29 LIWIA DELIŃSKA GDYNIA  
30 MACIEJ GÓRNY GDYNIA  
31 MATEUSZ ZALEWSKI DZIWNÓW AA Aktywni Alkoholicy
32 ANNA CERANOWICZ KAMIEŃ POMORSKI AA Aktywni Alkoholicy
33 SZYMON JAKIMA SŁUPSK  
34 IZABELA WERNER SŁUPSK  
35 EWELINA SZCZYGIEŁ DZIWNÓW AA Aktywni Alkoholicy
36 ANETA GÓRSKA-KOBYLSKA REDA  
37 MACIEJ KOBYLSKI REDA  
38 LENA KOBYLSKA REDA  
39 JACEK GIERLACH SŁUPSK Stopa Słupsk
40 SEBASTIAN ZABIELSKI SŁUPSK Stopa Słupsk
41 ŁUKASZ CZYŻ POZNAŃ  
42 JACEK GRZENKOWICZ GŁÓWCZYCE  
43 DAGMARA SZCZEPAŃSKA GŁÓWCZYCE  
44 MAŁGORZATA KAWALEC SŁUPSK  
45 ŁUKASZ  KAWALEC SŁUPSK  
46 JOANNA PAŁDYNA GDAŃSK Orla Perć
47 ADAM ŻYLIŃSKI GDYNIA Orla Perć
48 JACEK WĄSICKI SŁUPSK Stopa Słupsk
49 MACIEJ WALTER DĄBROWA zwijjakchcesz
50 MALWINA WALTER DĄBROWA  
51 ANTONI WALTER DĄBROWA  
52 SŁAWOMIR MICHALIK GŁÓWCZYCE Błękitny Patrol
53 NATALIA SZEMIOT WICKO Błękitny Patrol
54 DAWID SZEFLER KUSOWO Pięty Główczyce
55 MARTYNA PENDER USTKA Pięty Główczyce
56 PAWEŁ CHUDZIŃSKI SŁUPSK Łasice MROQ
57 JANNA SMULCZAK SŁUPSK Łasice MROQ
58 SEBASTIAN MAZUREK SZCZYPKOWICE  
59 ADRIANA GUŁA SŁUPSK  
60 ADRIAN GAJEWSKI ŁEBA XYZ
61 ANDRZEJ OSÓBKA SIEMIANICE XYZ
62 NATALIA FABISZ SIEMIANICE XYZ
63 PATRYCJA POWIDEŁ PRZEBĘDOWO Amicus
64 JUSTYNA POWIDEŁ PRZEBĘDOWO Amicus

 

 

PARTNERZY 2015


Patronat Homorowy

 

 


 

 

GAZ SYSTEM

 

 

 

Herb maly

Lasy panstwowe logo maleaktualne LOGO male

 

 twierdza ustka

 

logo Decathlon Slupsk

Hotel leba 1

leba Park logo 72dpi

 

 

 Logo fama slupsk 72dpi RGB 

logo rgb trojmiasto

  

 gryf24

naszemiasto.pl_logo.png

 

vectra.png

ORGANIZATOR RAJDU

Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


banner Maczuga 2019 small

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates