Monodram "Ż(sz)ycie bez miary" autorstwa Doroty Reszke na scenie GOKu

Monodram Ższycie bez miary 1W sobotę, 14 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się występ artystyczny pt. "Ż(sz)ycie bez miary". Z monodramem swojego autorstwa wystąpiła Dorota Reszke.

Spektakl opowiadał o skomplikowanych relacjach między dojrzałą kobietą a jej matką. Główczycka publiczność była zachwycona opowieścią pełną emocji, radości, wzruszeń i refleksji. Występ nagrodzony został gromkimi brawami.

Czy wśród Was są Ci, którzy byli z nami w weekend na widowni? Powiedzcie nam jak Wasze wrażenia!

Już teraz zapraszamy też na kolejny spektakl pt. ,,Przymiarka”, który odbędzie się w sobotę 21 października o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach. Jest to luźna kontynuacja monodramu ,,Ż(sz)ycie bez miary”.

Darmowe wejściówki do odbioru w Bibliotece Publicznej Gminy Główczyce. Zapraszamy!

Monodram Ższycie bez miary 2Monodram Ższycie bez miary 3Monodram Ższycie bez miary 4Monodram Ższycie bez miary 5Monodram Ższycie bez miary 7Monodram Ższycie bez miary 6

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!