Sobotnie warsztaty w główczyckiej bibliotece

Warsztaty biblioteczne 1Soboty w naszej bibliotece upływają na niesamowitych i ciekawych warsztatach.

21 października, mieliśmy niesamowitą przyjemność stworzyć tekturowe skrzaty a 26 października wyczarowałyśmy tęczowe gumki do włosów.

Biblioteka w każdą sobotę zamienia się w małą pracownię rękodzielniczo – plastyczną, gdzie wasze pociechy mogą spędzić miło czas w przyjaznej atmosferze, a jednocześnie nabyć nowych umiejętności, odkrywając ciekawe techniki i tworząc unikatowe ozdoby w postaci tekturowych skrzatów, a nawet przydatnych rzeczy w życiu codziennym jak gumki do włosów.

Przed nami jeszcze wiele fascynujących zajęć i warsztatów, aby żadnych nie przegapić zapraszamy do obserwowania naszej strony i sprawdzania aktualności na naszym Facebookowym profilu.

Zdjęcia z sobotnich warsztatów w galerii poniżej.

Warsztaty biblioteczne 2Warsztaty biblioteczne 3Warsztaty biblioteczne 4Warsztaty biblioteczne 5Warsztaty biblioteczne 6Warsztaty biblioteczne 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!