Jesienne warsztaty florystyczne w bibliotece

Jesienne warsztaty florystyczne 1W dniu 26 października w Bibliotece w Główczycach odbyły się jesienne warsztaty florystyczne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w przygotowanych dla was jesiennych warsztatach florystycznych oraz za kreatywność i zaangażowanie. Było to niesamowite doświadczenie pełne jesiennych barw i inspiracji z wykorzystaniem jesiennych darów, a każdy wianek stworzony własnoręcznie przez nasze uczestniczki podczas zajęć był wyjątkowy i unikalny. Mamy nadzieję, że Wasze wianki zdobią teraz Wasze drzwi i rozjaśnią jesienne dni!

Poniżej fotorelacja z warsztatów.

Jesienne warsztaty florystyczne 2Jesienne warsztaty florystyczne 3Jesienne warsztaty florystyczne 4Jesienne warsztaty florystyczne 5Jesienne warsztaty florystyczne 6Jesienne warsztaty florystyczne 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość