[FILM] IX Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce 2014

DSC0940814 zespołów podzielonych na dwie przystąpiło w tym roku do zmagań o tytuł najlepszej drużyny w IX Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce. 11-12 stycznia odbędzie się pierwsza runda, a 18-19 stycznia runda rewanżowa, podczas których drużyny  grają systemem każdy z każdym w ramach swoich grup.

Następnie, po 3 najlepsze drużyny z grupy awansują do ścisłego finału, w którym 25 stycznia rozstrzygną walkę o tytuł mistrzowski. Rozgrywki finałowe również zostaną rozegrane w ramach grupy, tak by każda z drużyn mogła wykazać się umiejętnościami i walczyć do końca o tytuł.

Zapraszamy do obejrzenia strony poświęconej turniejowi.

 

GRUPA A

POLONEZ BOBROWNIKI

BAR POD DZIKIEM

SŁUPIA KWAKOWO

 Polonez Bobrowniki      Bar Pod Dzikiem Ustka      Słupia Kwakowo

KASZUBIA RZUSZCZE

KATRINA GŁÓWCZYCE

SOKÓŁ SZCZYPKOWICE

 Kaszubia Rzuszcze  Katrina Główczyce  Sokół Szczypkowice

JANTARIA POBŁOCIE

   
 Jantaria Pobłocie    

 

GRUPA B

HURAGAN GŁÓWCZYCE

RTS GŁÓWCZYCE

GOLD CASH LOMBARDIA

Huragan Główczyce     RTS Główczyce     Goldcash Lombardia

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE

AKTYWNA FABRYKA

BRASILIA POTĘGOWO

Błękitni Główczyce Aktywna Fabryka Brasilia Potęgowo

OLDBOYS ADAMSKI TEAM

   
Oldboys Adamski Team    

 

TABELA FINAŁY (28.01.2015 r.)

   MIEJSCE   

NAZWA ZESPOŁU        

   MECZE   

   PUNKTY   

   BRAMKI   

I SOKÓŁ SZCZYPKOWICE 5 10 15:6
II KATRINA GŁÓWCZYCE 10 11:7
III BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 10 16:6
IV JANTARIA POBŁOCIE 5 4:6
V AKTYWNA FABRYKA 4 5:21
VI OLDBOYS ADAMSKI TEAM 3 6:8

 

 

 

 TABELA GRUPA A (aktualizacja 20.01.2014 r.)

   MIEJSCE   

NAZWA ZESPOŁU      

   MECZE   

   PUNKTY   

    BRAMKI   

I JANTARIA POBŁOCIE 12 27 18-6
II KATRINA GŁÓWCZYCE 12 26 19-7
III SOKÓŁ SZCZYPKOWICE 12 22 14-8
IV BAR POD DZIKIEM 12 20 21-14
V POLONEZ BOBROWNIKI 12 11 8-11
VI KASZUBIA RZUSZCZE 12 5 10-28
VII SŁUPIA KWAKOWO 12 5 7-21

 

 

 

 TABELA GRUPA B (aktualizacja 20.01.2014 r.)

   MIEJSCE   

NAZWA ZESPOŁU      

   MECZE   

   PUNKTY   

   BRAMKI   

I BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 12 28 30-7
II OLDBOYS ADAMSKI TEAM 12 24 26-7
III AKTYWNA FABRYKA 12 23 22-11
IV GOLD CASH LOMBARDIA 12 22 23-23
V HURAGAN GŁÓWCZYCE 12 13 16-24
VI BRASILIA POTĘGOWO 12 11 10-21
VII RTS GŁÓWCZYCE 12 0 5-38

 

 

 

NAJLEPSI STRZELCY (aktualizacja 20.01.2014 r.)

ZAWODNIK (ZESPÓŁ)                        

BRAMKI

Adrian Szamal (Błękitni Główczyce) 17
Mateusz Stenka (Sokół Szczypkowice) 13
Marek Skibiński (Katrina Główczyce) 13
Jacek Adamski (Oldboys Adamski Team) 11
Bartłomiej Gesek (Aktywna Fabryka) 11
Robert Ludko (Błękitni Główczyce) 10
Jacek Stępkowski (Sokół Szczypkowice) 10
Kamil Iwanicki (Błękitni Główczyce) 9
Stanisław Zieliński (Katrina Główczyce)
7
Piotr Kwiecień (Gold Cash Lombardia) 7
Dawid Przełuski (Aktywna Fabryka) 7
Adam Sokołowski (Oldboys Adamski Team) 6
Szymon Budziński (Bar Pod Dzikiem) 6
Paweł Bolenajc (Aktywna Fabryka) 6
Arkadiusz Kosieradzki (Bar Pod Dzikiem) 5
Adam Mielewczyk (Jantaria Pobłocie) 5
Piotr Ryta (Huragan Główczyce) 5
Adrian Mielewczyk (Jantaria Pobłocie) 5
Michał Juśkiewicz (Katrina Główczyce) 5
Krzysztof Kolasiński (Oldboys Adamski Team) 4
Józef Rudnicki (Oldboys Adamski Team) 4
Paweł Domański (Jantaria Pobłocie) 4
Przemysław Lewiński (Jantaria Pobłocie) 4
Przemysław Romowski (Błękitni Główczyce) 4
Maciej Jędrzejczyk (Huragan Główczyce) 4
Marcin Wielgus (Katrina Główczyce) 4
Mateusz Lembowicz (Bar Pod Dzikiem) 4
Dominik Felczak (Kaszubia Rzuszcze) 4
Michał Syrnyk (Polonez Bobrowniki) 3
Wiktor Moćko (Gold Cash Lombardia) 3
Jarosław Burak (Oldboys Adamski Team) 3
Wojciech Wójcik (Gold Cash Lombardia) 3
Edward Marcol (Gold Cash Lombardia) 3
Rafał Wilga (Huragan Główczyce) 3
Radosław Powideł (Błękitni Główczyce) 3
Radosław Nastały  (Kaszubia Rzuszcze) 3
Marek Wasiak (Słupia Kwakowo) 3
Konrad Czerwiński (Brasilia Potęgowo) 2
Dawid Przełuski (Aktywna Fabryka) 2
Marcin Górski (Polonez Bobrowniki) 2
Barłomiej Skibiński (Huragan Główczyce) 2
Damian Gafka (Brasilia Potęgowo) 2
Robert Zaczek (Gold Cash Lombardia) 2
Michał Podgórny (Gold Cash Lombardia) 2
Andrzej Dąbrowski (RTS Główczyce) 2
Adrian Sirocki (Huragan Główczyce) 2
Rafał Wilga (Huragan Główczyce) 2
Maciej Formela (Jantaria Pobłocie) 2
Radosław Spera (Sokół Szczypkowice)
Tomasz Waśkiewicz (Kaszubia Rzuszcze)
Kamil Setny (Polonez Bobrowniki)
Paweł Domański (Jantaria Pobłocie)
Tomasz Ślusarz (Słupia Kwakowo) 2
Ariel Suduł (Oldboys Adamski Team)
Jakub Suder (Brasilia Potęgowo)
Przemysław Rogalski (Kaszubia Rzuszcze)
Sebastian Łyszyk (RTS Główczyce) 1
Maciej Żłobiński (Błękitni Główczyce) 1
Jarosław Rybak (Słupia Kwakowo)
Mateusz Wnuczyński (Słupia Kwakowo)
Michał Suder (Brasilia Potęgowo)
Rafał Jaskólski (Bar Pod Dzikiem)
Dariusz Czechowski (Bar Pod Dzikiem)
Adam Kwidziński (Błękitni Główczyce) 1
Cezary Malinowski (Oldboys Adamski Team) 1
Jacek Osman (Aktywna Fabryka) 1
Krystian Klawikowski (Aktywna Fabryka) 1
Dawid Kurczaba (Polonez Bobrowniki) 1
Damian Nowak (Aktywna Fabryka) 1
Seweryn Pawelczyk (Błękitni Główczyce) 1
Bartłomiej Stenka (Bar Pod Dzikiem) 1
Kamil Bilicki (Gold Cash Lombardia) 1
Jakub Ulewicz (RTS Główczyce) 1
Łukasz Podlasiak (Bar Pod Dzikiem) 1
Maciej Zajkowski (RTS Główczyce) 1
Piotr Terefenko (Bar Pod Dzikiem) 1
Tomasz Szerszenowicz (Bar Pod Dzikiem) 1
Dariusz Smuraga (Katrina Główczyce) 1
Tomasz Kwidzińśki (Jantaria Pobłocie) 1
Tomasz Okrój (Sokół Szczypkowice) 1
Patryk Zieliński (Sokół Szczypkowice) 1
Sławomir Hendzel (Sokół Szczypkowice) 1

 

 

 ROZKŁAD KOLEJEK

 

 I KOLEJKA GRUPA A - 11.01.2014 r.

1      Bar Pod Dzikiem Ustka – Jantaria Pobłocie               0:1
2 Słupia Kwakowo – Sokół Szczypkowice 0:2
3 Kaszubia Rzuszcze – Katrina Główczyce 1:2
4 Polonez Bobrowniki – Jantaria Pobłocie 1:0
5 Bar Pod Dzikiem Ustka – Katrina Główczyce 0:2
6 Słupia Kwakowo – Kaszubia Rzuszcze 1:1
7 Polonez Bobrowniki – Sokół Szczypkowice 0:2
8 Jantaria Pobłocie – Katrina Główczyce 0:0
9 Bar Pod Dzikiem Ustka – Słupia Kwakowo 3:2
10 Polonez Bobrowniki – Katrina Główczyce 1:3
11 Sokół Szczypokowice – Kaszubia Rzuszcze 1:0
12 Jantaria Pobłocie – Słupia Kwakowo 2:0
13 Polonez Bobrowniki – Kaszubia Rzuszcze 0:0
14 Katrina Główczyce – Słupia Kwakowo 3:1
15 Sokół Szczypkowice – Bar Pod Dzikiem Ustka 2:0
16 Polonez Bobrowniki – Słupia Kwakowo 1:1
17 Kaszubia Rzuszcze – Bar Pod Dzikiem Ustka 2:4
18 Sokół Szczypkowice – Jantaria Pobłocie 0:1
19 Polonez Bobrowniki – Bar Pod Dzikiem Ustka 0:2
20 Katrina Główczyce – Sokół Szczypkowice 0:1
21 Kaszubia Rzuszcze – Jantaria Pobłocie 0:4

 

 

I KOLEJKA GRUPA B - 12.01.2014 r.

1      RTS Główczyce – Oldboys Adamski Team                  0:3
2 Gold Cash Lombardia – Brasilia Potęgowo 3:2
3 Błękitni Główczyce – Aktywna Fabryka 0:0
4 Huragan Główczyce – Oldboys Adamski Team 0:4
5 RTS Główczyce – Aktywna Fabryka 1:4
6 Gold Cash Lombardia – Błękitni Główczyce 0:5
7 Huragan Główczyce – Brasilia Potegowo 1:1
8 Oldboys Adamski Team – Aktywna Fabryka 0:0
9 RTS Główczyce – Gold Cash Lombardia 0:3
10 Huragan Główczyce – Aktywna Fabryka 1:2
11 Brasilia Potęgowo – Błękitni Główczyce 0:2
12 Oldboys Adamski Team – Gold Cash Lombardia 1:3
13 Huragan Główczyce – Błękitni Główczyce 2:1
14 Aktywna Fabryka - Gold Cash Lombardia 0:5
15 Brasilia Potęgowo – RTS Główczyce 0:3
16 Huragan Główczyce – Gold Cash Lombardia 1:3
17 Błękitni Główczyce – RTS Główczyce 7:2
18 Brasilia Potęgowo – Oldboys Adamski Team 5:0
19 Huragan Główczyce –RTS Główczyce 1:0
20 Aktywna Fabryka – Brasilia Potęgowo 0:1
21 Błękitni Główczyce – Oldboys Adamski Team 1:0

 

 II KOLEJKA GRUPA A - 19.01.2014

1 Kaszubia Rzuszcze – Bar Pod Dzikiem Ustka 1:6
2 Katrina Główczyce – Polonez Bobrowniki 1:1
3 Sokół Szczypkowice – Jantaria Pobłocie 0:1
4 Słupia Kwakowo – Bar Pod Dzikiem Ustka  0:0
5 Kaszubia Rzuszcze – Jantaria Pobłocie  1:3
6 Katrina Główczyce – Sokół Szczypkowice 2:0
7 Polonez Bobrowniki – Słupia Kwakowo  1:1
8 Bar Pod Dzikiem Ustka  - Jantaria Pobłocie  2:2
9 Kaszubia Rzuszcze – Katrina Główczyce  0:1
10 Słupia Kwakowo – Jantaria Pobłocie  1:1
11 Sokół Szczypkowice – Polonez Bobrowniki  0:0
12 Bar Pod Dzikiem Ustka – Katrina Główczyce  0:1
13 Słupia Kwakowo – Sokół Szczypkowice  0:2
14 Katrina Główczyce – Jantaria Pobłocie  1:2
15 Kaszubia Rzuszcze – Polonez Bobrowniki  1:3
16 Katrina Główczyce – Słupia Kwakowo  3:0
17 Kaszubia Rzuszcze -  Sokół Szczypkowice  1:3
18 Polonez Bobrowniki -  Bar Pod  Dzikiem Ustka  0:1
19 Słupia Kwakowo  - Kaszubia Rzuszcze  0:2
20 Jantaria Pobłocie   -  Polonez Bobrowniki  1:0
21 Sokół Szczypkowice – Bar Pod  Dzikiem Ustka  1:3

 

II KOLEJKA GRUPA B - 18.01.2014

1 Huragan Główczyce – Gold Cash Lombardia 1:4
2 Błękitni Główczyce – Oldboys Adamski Team  2:0
3 Aktywna Fabryka – Brasilia Potęgowo  1:0
4 Huragan Główczyce –RTS Główczyce  4:0
5 Gold Cash Lombardia – Brasilia Potęgowo  4:0
Aktywna Fabryka – Błękitni Główczyce 1:4
RTS Główczyce – Oldboys Adamski Team  0:4
Huragan Główczyce – Brasila Potęgowo   3:0
Gold Cash Lombardia – Błękitni Główczyce  0:4
10  Brasilia Potęgowo – RTS Główczyce  2:0
11  Oldboys Adamski Team – Aktywna Fabryka  2:1
12  Huragan Główczyce – Błękitni Główczyce  3:0
13  Aktywna Fabryka  - RTS Główczyce  3:0
14  Brasilia Potęgowo – Błękitni Główczyce  1:0
15  Oldboys Adamski Team– Gold Cash Lombardia  1:1
16  Błękitni Główczyce – RTS Główczyce  2:1
17  Aktywna Fabryka – Gold Cash Lombardia  0:1
18  Huragan Główczyce – Oldboys Adamski Team  0:3
19  RTS Główczyce – Gold Cash Lombardia  1:3
20  Brasilia Potęgowo – Oldboys Adamski Team  1:1
21  Aktywna Fabryka – Huragan Główczyce   4:2

 

FINAŁY - 25.01.2014

1 Błękitni Główczyce - Sokół Szczypkowice                                            1:1
2 Oldboys Adamski Team – Katrina Główczyce 1:2
3 Aktywna Fabryka – Jantaria Pobłocie 1:1
4 Błękitni Główczyce – Katrina Główczyce 1:3
5 Sokół Szczypkowice – Jantaria Pobłocie 0:1
6 Oldboys Adamski Team – Aktywna Fabryka 0:1
7 Błękitni Główczyce – Jantaria Pobłocie 3:2
8 Katrina Główczyce – Aktywna Fabryka 5:2
9 Sokół Szczypkowice – Oldboys Adamski Team 5:3
10 Błękitni Główczyce –Aktywna Fabryka 9:0
11 Jantaria Pobłocie – Oldboys Adamski Team 0:2
12 Katrina Głóczyce – Sokół Szczypkowice 1:4
13 Błękitni Główczyce – Oldboys Adamski Team 2:0
14 Aktywna Fabryka – Sokół Szczypkowice 1:6
15 Jantaria Pobłocie – Katrina Główczyce 0:0

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


banner Maczuga 2019 small

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates