Konkurs fotograficzny "Gmina Główczyce w obiektywie"

Główczyce w obiektywie konkurs fotograficzny

Zdjęcie Twojego autorstwa na tablicy przy wjeździe do Główczyc? Czemu nie!

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do udziału w konkursie fotograficznym „Gmina Główczyce w obiektywie”. Pokażcie nam na zdjęciach piękne zakątki naszej gminy, miejsca znane i nieznane, krajobrazy, przyrodę, architekturę.

Zdjęcia w dobrej jakości należy wysyłać do 31 października na adres gok.glowczyce@gmail.com - w tytule wiadomości prosimy wpisać „Gmina Główczyce w obiektywie”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody. Wyróżnione prace zostaną też umieszczone na banerze przy ul. Słupskiej w Główczycach.

Aparaty (lub komórki) w dłoń i wyruszajcie na spacer w poszukiwaniu przepięknych kadrów!

REGULAMIN konkursu fotograficznego "Gmina Główczyce w obiektywie"