Wernisaż wystawy Katarzyny Jachym „Motyle z mojej bajki”

Wystawa Motyle z Mojej Bajki 113 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Motyle z mojej bajki”. Autorką tej wystawy jest Katarzyna Jachym, utalentowana fotografka i graficzka oraz wielka pasjonatka przyrody.

Wernisaż cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przedstawiciele lokalnych władz również zaszczycili swoją obecnością to wydarzenie. Fotografie pani Katarzyny przedstawiają motyle w bajkowym otoczeniu, uwieczniają ich delikatność i piękno. Dzięki temu każdy, kto odwiedził wystawę, miał okazję z bliska przyjrzeć się tym fascynującym stworzeniom.

Podczas wernisażu artystka opowiadała o swojej pasji do motyli oraz jak doszło do tego, że zaczęła je fotografować. Opowiadała o swoich podróżach, podczas których obserwowała motyle w ich naturalnym środowisku, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które można spotkać w samej gminie Główczyce.

Wystawa Katarzyny Jachym „Motyle z mojej bajki" jest doskonałym przykładem tego, jak sztuka może połączyć się z nauką i wzbudzić w ludziach szacunek dla przyrody. Było to niezapomniane doświadczenie, pełne fascynujących historii i piękna natury.

Dziękujemy za Waszą obecność i za wspaniałe przyjecie zarówno samej autorki, jak i jej twórczości!

Wystawa Motyle z Mojej Bajki 2Wystawa Motyle z Mojej Bajki 3Wystawa Motyle z Mojej Bajki 4Wystawa Motyle z Mojej Bajki 5Wystawa Motyle z Mojej Bajki 6Wystawa Motyle z Mojej Bajki 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates