Koncert "Walentynkowe Ostatki"

Koncert Walentynkowe Ostatki 1We wtorek, 13 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się koncert "Walentynkowe Ostatki". Na scenie Gkinnygo Ośrodka Kultury w Główczycach wystąpili Paweł Orlikowski i Rafał Przybyło.

W repertuarze artystów znalazły się głównie znane i lubiane polskie piosenki o miłości, a także autorskie utwory. Publiczność nie tylko słuchała, ale i chętnie śpiewała razem z wykonawcami. Ten wyjątkowy wieczór, pełen emocji i przepięknych utworów z pewnością na długo pozostanie w sercach mieszkańców.

Dziękujemy Wam za liczne przybycie i wspólną zabawę. Ogromne podziękowania kierujemy również do Pawła Orlikowskiego i Rafała Przybyło za podzielenie się z nami pięknymi melodiami i stworzenie niezwykłej, wręcz magicznej atmosfery. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Koncert Walentynkowe Ostatki 2Koncert Walentynkowe Ostatki 3Koncert Walentynkowe Ostatki 4Koncert Walentynkowe Ostatki 5Koncert Walentynkowe Ostatki 6Koncert Walentynkowe Ostatki 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!