Zapraszamy do udziału w konkursie na "Najpiękniejszą Palmę i Pisankę Wielkanocną"!

Wielkanoc 2024

REGULAMIN KONKURSU NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ
REGULAMIN KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na "Najpiękniejszą Palmę i Pisankę Wielkanocną", organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach!

Termin składania prac:
PISANKI: do 21 marca - prace prosimy przynosić do Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach, ul. Kościuszki 15
PALMY: 24 marca – zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca, natomiast same prace należy dostarczyć do godz. 11:50 na uroczystą procesję (start: plac przy szkole) skąd trafią do kościoła parafialnego pw. św. Piotra i Pawła w Główczycach.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 24 marca w kościele parafialnym w Główczycach:
11:50 - procesja z palmami
12:00 - msza święta
13:00 - wyniki konkursu

Prace będą oceniane w następujących kategoriach:

Pisanki:
- Przedszkola
- Klasy I-III
- Klasy IV-VI
- Klasy VII- VIII oraz młodzież do lat 18
- Świetlice wiejskie
- Dorośli