Maczuga Stolema 2024

Maczuga Stolema 2024

Maczuga Stolema po raz dwunasty - podejmij wyzwanie razem z nami!

Już 6 lipca 2024 r. rusza XII edycja Rajdu na Orientację Maczuga Stolema. Rajd organizowany jest cyklicznie od 2013 przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach. W tym roku to właśnie w Główczycach rozpocznie się niezapomniana przygoda! Malownicze tereny Pobrzeża Słowińskiego, lasy, torfowiska, bagna i rzeki dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń podczas wędrówki, a piękne krajobrazy na długo pozostaną w Waszej pamięci.

126

Przygotowaliśmy dla Was trzy trasy piesze: Duży Stolem najdłuższa 50-kilometrowa trasa zaliczana do Pucharu Polski w PMnO dla osób zaawansowanych o świetnej kondycji, Średni Stolem 25-kilometrowa trasa dla średnio zaawansowanych, którym niestraszne długie wędrówki i Mały Stolem, czyli 12-kilometrowa trasa familijna dla osób o mniejszej kondycji, gotowych na nowe wyzwania.

Na miłośników dwóch kółek czeka Rowerowy Stolem. Do wyboru są dwie trasy o długości 60 lub 120 kilometrów. Wielbiciele leśnych przejażdżek z pewnością będą zadowoleni!

Gotowi starcie z siłami natury i własnymi możliwościami? Pakujcie plecaki i wyruszajcie razem z nami w nieznane! Gwarantujemy moc wrażeń w pięknych okolicznościach przyrody i świetną atmosferę. Nie może Was zabraknąć!

Regulamin zawodów
Zapisz się już dziś! - formularz elektronicznych zapisów

435

Bądź na bieżąco, polub nasz profil na Facebooku!

ORGANIZATOR RAJDU

Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates